Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ENG

ScreenMed jest czołowym polskim dystrybutorem testów, urządzeń i  akcesoriów medycznych przeznaczonych do szybkiej diagnostyki Point of Care, diagnostyki laboratoryjnej i mikrobiologicznej.

Firma działa z powodzeniem na rynku polskim już od wielu lat. Dostarczamy produkty dla czołowych placówek medycznych i laboratoriów. Współpracujemy z renomowanymi wytwórcami z Europy, USA, Korei i Japonii. Nasza kadra to pracownicy dysponujący odpowiednią wiedzą i doświadczeniem z zakresu szybkiej diagnostyki medycznej.

Siedziba firmy ScreenMed mieści się w centralnej Polsce, w pięknych okolicach Konstancina-Jeziornej, skąd kanałami dystrybucji dostarczamy produkty na rynek całej Polski.

Oferowane przez nas produkty to najwyższej jakości urządzenia medyczne (testy i analizatory diagnostyczne oraz szereg akcesoriów). Są szybkie, nowoczesne i proste w wykonaniu, ale jednocześnie dobrane tak, aby uwzględnić specyfikę polskiego odbiorcy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości, znanych i sprawdzonych producentów. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i świadectwa dopuszczenia do obrotu na rynku UE i Polski.

Naszym celem jest dostarczenie najlepszych produktów bazujących na osiągnięciach nauki usprawniających pracę placówek medycznych, laboratoriów i gabinetów lekarskich.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów stale rozwijamy naszą ofertę o produkty najnowsze i innowacyjne. Realizujemy zamówienia specjalne i nietypowe. Prowadzimy doradztwo techniczne i naukowe oraz programy wdrożeniowo-szkoleniowe. Uczestniczymy w medycznych zjazdach, konferencjach i wystawach.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Wsparcie i zamówienia

Tel.  +48 22 716 65 00
Fax. +48 22 353 93 96

E-mail: office@screenmed.pl

Zapytaj o Produkt