Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ENG

ScreenMed stale śledzi dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej związanej z COVID-19 i dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować jej wpływ na naszych klientów.

Nie przewidujemy żadnych poważnych zakłóceń w produkcji . Zachęcamy jednak klientów do szybkiej aktualizacji składanych zamówień, abyśmy mogli odpowiednio zaplanować dystrybucję. Podejmujemy również wszelkie możliwe środki ostrożności by praca ScreenMed przebiegała w dotychczasowym trybie, zapewniając odpowiednią ochronę wszystkim naszym pracownikom.

Ponadto nasze zespoły logistyczne intensywnie koncentrują się na tym, aby dostawy produktów odbywały się bez zakłóceń. W przypadku przewidywanych zmian w planowanych dostawach skontaktujemy się z Państwem.

Nasze zespoły są przygotowane do wspierania klientów w najlepszy możliwy sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ tej sytuacji na naszych klientów i staramy się zapewnić terminowość i utrzymać najwyższą jakość.

Wsparcie i zamówienia

Tel.  +48 22 716 65 00
Fax. +48 22 353 93 96

E-mail: office@screenmed.pl

Zapytaj o Produkt