Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ENG

 

Niniejszy Serwis internetowy/strona jest własnością firmy Screenmed medycyna-diagnostyka zwanej dalej Screenmed. Serwis utrzymywany jest w celach informacyjnych, a dostęp do niego jest jest możliwy zgodnie z poniższymi „Warunkami korzystania z serwisu” oraz z obowiązującymi przepisami prawa.

Korzystanie z niniejszego serwisu internetowego oznacza pełną akceptację poniższych Warunków bez zastrzeżeń.

 

Warunki korzystania z serwisu

 

1. Informacje, dokumenty, zdjęcia, ilustracje i materiały publikowane w niniejszym serwisie internetowym („Materiały”) są wyłączną własnością firmy Screenmed i/lub podmiotów powiązanych i/lub stron trzecich, które przyznały Screenmed prawo do ich publikacji i podlegają ochronie praw autorskich. 

2. Nazwy i znaki firmowe lub produktowe („Znaki towarowe”) używane w serwisie internetowym są prawnie chronionymi znakami zastrzeżonymi należącymi do ich właścicieli.

3. Kopiowanie fragmentów lub całości, przetwarzanie, przekształcanie i powielanie w jakiekolwiek formie w celach innych niż uzyskanie osobistej informacji bez pisemnej zgody właściciela zabronione.

4. Dozwolone jest wykorzystanie materiałów dostępnych w serwisie wyłącznie w celu identyfikacji produktów lub usług świadczonych przez Screenmed i jej partnerów handlowych oraz uzyskania informacji o samej firmie Screenmed z wyłączeniem jakichkolwiek celów komercyjnych, pod warunkiem że takie użycie i kopiowanie nie narusza żadnych praw autorskich oraz innych praw własności.

5. Dystrybucja, reprodukcja, przedstawianie, adaptacja, modyfikacja, publikacja, przesyłanie, tłumaczenie, sprzedaż oraz inne dysponowanie Materiałami lub ich częścią, jak również wyglądem i organizacją Serwisu internetowego, w dowolnej formie i w dowolny sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody ScreenMed, jest surowo zabronione.

6. Firma Screenmed dokłada wszelkiej staranności, aby informacje zawarte w serwisie internetowym były zgodne ze stanem faktycznym i wolne od błędów, jednakże nie udziela żadnych gwarancji co do poprawności i aktualności informacji zamieszczonych w serwisie.

7. Firma Screenmed nie ponosi odpowiedzialności za błędy i przeoczenia w zawartości serwisu internetowego.

8. Cała zawartość serwisu internetowego dostarczana jest w postaci "TAK JAK JEST", bez jakichkolwiek gwarancji, rękojmi, w tym między innymi gwarancji przydatności do określonego celu, gwarancji przydatności handlowej, ani gwarancji nienaruszania praw.

9. Korzystanie z i przeglądanie serwisu internetowego odbywa się na własne ryzyko. Ani Screenmed, ani inne strony zaangażowane w tworzenie, powstawanie i dostarczanie serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, będące wynikiem lub pośrednie roszczenia z tytułu strat moralnych wynikających z dostępu lub korzystania z serwisu lub jego treści. Screenmed nie udziela żadnych gwarancji ani obietnic, że serwis internetowy jest wolny od błędów, wirusów oraz innych niebezpiecznych materiałów i programów, ani że będzie działał bez zakłóceń. Screenmed nie ponosi odpowiedzialności i nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu komputerowego, czy inne szkody na mieniu związane z dostępem, korzystaniem lub przeglądaniem serwisu lub pobieraniem z serwisu jakichkolwiek materiałów, danych, tekstów, zdjęć, materiałów wideo lub audio.

10. Materiały dostępne do pobrania z serwisu internetowego mogą podlegać przepisom, zasadom i regulacjom obowiązującym na terenie innego kraju niż Rzeczpospolita Polska. Przed pobraniem jakiegokolwiek Materiału z Serwisu, należy zapoznać się z lokalnymi przepisami i prawem.

11. Serwis może zawierać odwołania (linki) do innych Stron internetowych, których właścicielem jest strona trzecia. Odwołania te przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych dla wygody użytkownika. Firma Screenmed nie odpowiada za zawartość tych stron. Użytkownik przechodzi do oraz korzysta z takich stron i /lub ich zawartości na własne ryzyko.

12. Wszelkie informacje zawarte w Serwisie dotyczące oferowanych produktów i usług firmy Screenmed i jej partnerów nie są prawnie wiążące. Screenmed zastrzega sobie prawo do aktualizacji i zmiany zawartości Serwisu internetowego i wszelkich zawartych w nim informacji, w tym niniejszych Warunków korzystania z serwisu. Wszelkie tego typu zmiany są wiążące.

 

 

Wsparcie i zamówienia

Tel.  +48 22 716 65 00
Fax. +48 22 353 93 96

E-mail: office@screenmed.pl

Zapytaj o Produkt