Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ENG

Test na krew utajoną w kale

Actim® Fecal Blood to szybki test diagnostyczny wykrywający w sposób jakościowy ludzką krew utajoną w kale w oparciu o przeciwciała monoklonalne.

Test jest wysoce specyficzny dla ludzkiej hemoglobiny-bez ograniczeń dietą.  Brak reakcji krzyżowych z hemoglobiną innego pochodzenia ogranicza ilość fałszywych wyników spowodowanych nieodpowiednią dietą pacjenta.

Wykrywanie raka jelita grubego

Krwawienie z układu pokarmowego jest jednym z najczęstszych objawów raka jelita grubego. Choroba rozwija się powoli i często nie daje wyraźnych objawów. Wczesne wykrycie to 90% szansa na przeżycie pacjenta. Niestety przeżywalność spada szybko wraz z rozwojem choroby, stąd tak ważna jest szybka i właściwa diagnoza.

Test actim® FecalBlood przeznaczony jest do wykrywania ludzkiej krwi utajonej w pobranej próbce kału. Badanie może być podjęte w dowolnej chwili bez konieczności zachowania diety. Próbka może być pobrana w domu przez pacjenta bez konieczności jej pobierania w miejscu badania.

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy aby wykonać test, bez potrzeby dodatkowego oprzyrządowania. Wiarygodne wyniki są dostępne już po 10 minutach.

actim® Fecal Blood

▪ Szybki (10 min.)

▪ Łatwy i higieniczny w wykonaniu

▪ Wykrywa nawet niskie stężenie ludzkiej krwi utajonej

▪ Nie wymaga restrycyjnej diety

▪ Wystarczy niewielka próbka (można pobrać próbkę płynną)

▪ Przechowywanie w temperaturze pokojowej

Poniżej procedura wykonania:

Wsparcie i zamówienia

Tel.  +48 22 716 65 00
Fax. +48 22 353 93 96

E-mail: office@screenmed.pl

Zapytaj o Produkt