Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ENG

Actim Combi® Hemoglobin Transferrin to łatwy w użyciu szybki test do całkowitego wykrycia krwawienia z przewodu pokarmowego. Test wykrywa dwa biomarkery krwi utajonej w kale: hemoglobinę i transferynę. Ta podwójna detekcja dokładnie ujawnia krwawienie w przewodzie żołądkowo-jelitowym. Zaawansowana i unikalna konstrukcja Actim Combi Hemoglobin Transferrin oferuje bardzo przyjazne dla użytkownika i higieniczne rozwiązanie zarówno dla pacjentów, jak i profesjonalistów.

Kał zwykle nie zawiera mierzalnych ilości krwi, zatem ukryta krew w kale jest oznaką krwawienia w przewodzie żołądkowo-jelitowym. Może to być spowodowane, na przykład, hemoroidami, ale może również być oznaką raka jelita grubego.

Actim Combi Hemoglobin Transferrin jest przeznaczony do wykrywania krwawienia w całym przewodzie pokarmowym, nawet gdy nie ma widocznych objawów. Prosta i nieinwazyjna procedura testu zwiększa chęć pacjenta do podjęcia testu. Wczesne rozpoznanie krwawienia utajonego jest kluczowe i może prowadzić do ratowania życia.

 

- Szybkie i dokładne badanie krwi utajonej w kale

- Obejmuje cały przewód żołądkowo-jelitowy poprzez wykrycie dwóch biomarkerów

- Przed badaniem nie są wymagane ograniczenia żywieniowe

- Wyjątkowo higieniczny i wygodny w pobieraniu próbek

- Łatwy w użyciu, jednoetapowy test

- Wynik na miejscu w zaledwie 10 minut

- Nie wymaga przetwarzania próbek w laboratorium

- Zestaw testowy zawiera wszystkie niezbędne materiały i może być przechowywany w temperaturze pokojowej

Wsparcie i zamówienia

Tel.  +48 22 716 65 00
Fax. +48 22 353 93 96

E-mail: office@screenmed.pl

Zapytaj o Produkt