Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ENG

OSOM® Trichomonas Test to szybki test diagnostyczny wykrywający antygen rzęsistka pochwowego (Trichomonas Vaginalis) z wydzieliny z pochwy. Test jest zalecany przez aktualne rekomendacje CDC i ACOG.

Zakażeniom rzęsistkiem towarzyszą zazwyczaj zakażenia bakteryjne i grzybicze. Przewlekła nie leczona rzęsistkowica może powodować niepłodność oraz być przyczyną powikłań ciążowych.

Konwencjonalne metody diagnostyczne zakażenia rzęsistkiem pochwowym to bezpośrednie badanie mikroskopowe wymazu pochwowego oraz posiew mikrobiologiczny. Posiew mikrobiologiczny jest procedurą dlugotrwałą (24-72 godziny). Badanie mikroskopowe jest procedurą trwającą krócej, ale czułość badania mikroskopowego w stosunku do badania mikrobiologicznego jest niska i wynosi 58%.

OSOM® Trichomonas Test jest bardzo pomocnym narzędziem w diagnostyce zakażeń rzęsistkiem.

• Szybki, czuły, obiektywny

• Czułość 95% w stosunku do badania referencyjnego (badanie mikroskopowe i posiew mikrobiologiczny)

• Wyniki w ciągu 10 minut

• Łatwy do wykonania w każdym gabinecie lekarskim

• Wygodny format immunochromatograficznego paska testowego

• Przechowywanie w temperaturze pokojowej

Łatwość badania i szybko otrzymany wynik pozwala lekarzowi niezwłocznie podjąć odpowiednie leczenie zapobiegając komplikacjom zdrowotnym pacjentki.

 

Wsparcie i zamówienia

Tel.  +48 22 716 65 00
Fax. +48 22 353 93 96

E-mail: office@screenmed.pl

Zapytaj o Produkt